piątek, 31 sierpnia 2012

Nowy rok szkolny, nowa kampania

Do zakończenia obecnej kampanii w Golarionie 3.5 zostało jeszcze jakieś 10 sesji(o ile nic się nie wydarzy co by zmieniło ten plan), wypada więc powiedzieć co dalej. Ponownie, na 2 miesiące przed przewidywanym początkiem ogłaszam nabór do kampanii 4e. Ilość miejsc to 6, każdy czytający to i mający czas od połowy następnego semestru może wziąć udział. Poprowadzę Forgotten Realms według kalendarza czwartej edycji, miejscem kampanii będzie Cormyr i okolice. Poniżej dostępne opcje klasowe i rasowe, wraz z podręcznikami.

Rasy:
PHB 1: Elf, Eladrin, Half-elf, Tiefling, Human, Dwarf, Halfling, Dragonborn
PHB 2: Half-orc, Gnome, Deva
Forgotten Realms Player’s Guide: Drow, Genasi

Klasy:
PHB 1: Cleric, Fighter, Wizard, Warlock, Paladin, Ranger, Rogue, Warlord
PHB 2: Bard, Barbarian, Sorcerer, Druid, Invoker
PHB 3: Monk
Forgotten Realms Player’s Guide: Swordmage
Neverwinter Campaign Setting: Bladesinger

Start na 5 poziomie. Nie będzie pregenów, trzeba sobie samemu zrobić postać. Postacie zaczynają mając 100 sztuk złota na zwykły sprzęt oraz po jednym przedmiocie z poziomów 4, 5 i 6. Przedmioty mogą pochodzić z podręczników podanych wyżej oraz Adventure Vault 1&2 i Mordenkainen’s Magnificent Emporium. Wymagam historii postaci na 200 – 500 słów zgodnej z kanonem Krain.

Start kampanii teoretycznie w listopadzie więc czasu na namyślenie się jest dosyć.

2 komentarze:

  1. Ty masz zdrowie chłopie. pełen szacun, podziw i w ogóle :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnio szaleje z graniem i prowadzeniem, można powiedzieć, że jestem spełnionym gamerem ;-). Gram i prowadzę tyle, że na raporty już nie starcza czasu ;-)

    OdpowiedzUsuń