piątek, 26 lutego 2010

Są takie miejsca w sieci, które warto znać #2

Druga część mojej listy ciekawych miejsc w sieci, pierwsza jest tutaj. W miarę wygrzebywania ciekawostek będą pojawiały się kolejne.
Rules of the Game Archive - Kolejne lekko już zapomniane archiwum artykułów związanych z D&D w wydaniu trzecioedycyjnym.

Turn Signals on a Land Raider - Fanom gry bitewnej WARHAMMER 40000 tej strony raczej nie trzeba przedstawiać. Genialny humorystyczny komiks o samej grze, graczach, figurkach, malowaniu i wszystkim wokół stołu. Jedyny minus to taki, że jest to humor zdecydowanie dla fanów gier bitewnych.

Pen, Paper & Pixel - Strona zawiera 3 przydatne rzeczy do D&D: generator rzutów kostkami z możliwością dodawania modyfikatorów, całkiem fajną kartę postaci i kalkulator obliczający skalę wyzwania potworów dla drużyny, której parametry sami określamy.

www.conceptart.org - Kolejna strona z ilustracjami w klimatach SF, fantasy i horroru. Świetne źródło inspiracji i ciekawych grafik. Mam słabość do ładnych obrazków...

HeroMachine - zgrabny programik pozwalający "rysować" naszych bohaterów. Pewna Zawistna Kobieta powiedziała mi, że to program dla chłopców lubiących ubierać lalki. Może ma rację ;-)

www.pen-paper.net - Serwis o RPG, dzięki niemu wiadomo kto, gdzie i jak wydaje swoje gry. Biblioteka autorów, ilustratorów, kalendarze wydawnicze itd.

Giant In The Playground - Jeśli nie znacie komiksu Order of the Stick to najwyższa pora go poznać. Doskonała satyra na graczy i nasze środowisko. Taki RPGowy Garfield ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz