sobota, 6 lutego 2010

Są takie miejsca w sieci, które warto znać.

Tym razem kilka linków do stron i serwisów, które regularnie odwiedzam i których zawartość jest dość interesująca.
Original Adventures - Archiwum oficjalnych przygód do trzeciej edycji D&D. Wśród nich kilka opatrzonych znanymi nazwiskami. Jakość tych przygód jest bardzo różna, ale można znaleźć coś ciekawego. Dla wygody ułożono je według wymaganych poziomów.

Geek's Dream Girl - Blog pewnej Amerykanki z przyjemnymi wpisami. Sporo tam actual playów(głównie 4e) i relacji z konwentów. Zdaje się, że jest to też serwis randkowy ale nie wnikałem ;-). Sporo humoru i wpisy kampanijne na bardzo wysokim poziomie.

www.candlekeep.com - Chyba największa strona poświęcona Zapomnianym Krainom. Posiada świetne forum dyskusyjne wolne od młodocianych trolli. Większość użytkowników to drugoedycyjne dinozaury. Czwarta edycja nie cieszy się tam zbyt dużą popularnością stąd treść interesująca raczej fanów klasycznych Krain.

RPG Archive - Mnóstwo scenariuszy do rozmaitych systemów. Co jakiś czas dodawane nowe aczkolwiek coraz rzadziej. Jakość różna ale zdarzają się perełki.

Crooked Staff Productions - Moja ulubiona strona, mnóstwo gotowych Dungeon Tilesów do samodzielnego wydrukowania. Są tam nawet całe systemy lochów. Obowiązkowe miejsce dla używających figurek i żetonów na sesjach. Oczwiście wszystko w 100% darmo.

Magic Deck Vortex - Serwis poświęcony grze karcianej Magic: the Gathering. W dziale "Art" tony grafik fantasy do wykorzystania na sesji lub do produkcji żetonów.

Role Playing Tools - Strona z narzędziami przydatnymi w grach online, jest tam między innymi Token Tool, o którym to pisałem jakiś czas temu.

Fiona Adores Heroes - Kolejne ciekawe źródło Dungeon Tilesów do druku. Pozostałej zawartości strony narazie nie zgłębiałem.

2 komentarze:

  1. Hejo!
    Rewleacyjny post, super ciekawe linki. Jak zwykle zadziwiasz i nie zawodzisz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mogę tylko przychylić się do wypowiedzi Paladyna.

    OdpowiedzUsuń